.:Ondrův pátý měsíc:.

 

.:5. měsíc - tedy, já už toho umím!

Ondra 5. měsíc

Ahoj přátelé, tak už jsem pražák jako poleno. Už mě radnice Prahy 6 přivítala - stylově v Písecké bráně - a už jsem jejich. Potencionálních nevěst tam bylo spoustu, ale jak jsem si je obhlíd, tak jsem musel dát najevo, že neodpovídají mému vkusu a skoro celé jsem to probrečel. A jak říkala jedna maminka svému synkovi (myslím, že bychom mohli být kamarádi) - "Hlavně si domu nepřiveď nějakou husu, husu, husu". Ale ne že bych si na "Šestku" stěžoval - hřišť pro děti je tu více než dost, bezpečno taky, takže když ještě dostaví tu ekologickou nízkoenergetickou školku u nás na Velvarské, tak to bude super. Sice táta pořád říká, že kdo nesfáral, prd ví, ale co já vím, co to je?
Začím už více ovládat všechny své končetiny a nohama už dosáhnu pomalu výš než rukama. Taky mě moc baví hra na kuli-kuli kdy se z bříška obracím na záda. Už se těším, až budu běhat, to se můj akční radius zvětší natolik, že se rodiče budou muset zbláznit, aby mě uhlídali.
Příroda (ale to je na mě zatím dost abstraktní pojem, takže raději "rodiče") mi pořídili super hračku - dva dolní zoubky. tím dostává ochutnávání všeho úplně nový rozměr. Takový hrníček o který škrábu zoubkama, nebo můj nový pískací mobilní telefon (nejraději mám antenu) už je znají a už se mě bojí. Jinak ta příroda mi poslala i zlatého stafylokoka - to víte, zlaté dítě přeci nebude mít bronzového stafylokoka, ne? Ale bylo to rychle pryč a to kašlání se už taky zlepšilo. Na příští měsíc mám v plánu užít si pěkně jaro - hurá!

Přikládám tentokráte tři krátké videa umístěné na YouTube. Možná budu hercem. Stoprocentně ale táta nebude kameramanem ;-)

16.2.2010 - 7. díl - Ondra chlámající se
15.3.2010 - 8. díl - Ondra dělá kuli-kuli
5.4.2010 - 9. díl - Ondra dentista