.:náš ondrášek:.

Ondra 1. měsíc

.:Už mám za sebou první měsíc

Kdo by to byl řekl. Celý měsíc už jsem na světě a stále se nestačím divit (to mám po tátovi). Už se pomaličku orientuji po bytě, obzvláště oblíbený mám lustr v obývacím pokoji, na ten dovedu koukat stále. Už si mě pohoupali i prarodiče a musím říct, že je s nimi docela bžunda. Už se těším, až budu s nimi na chatě v Michálkovicích nebo na Deštné. To si mě užijou.Máma už mě má docela zmáknutého. Jo, jo, když si přečetla od tety Verči tu knížku "Prevítem snadno a rychle", tak není divu. Nechápu kdo z nás, kojenců, to vynesl a zveřejnil. Pak se nemám divit, že simulace tříměsíční koliky už na rodiče nazabírá ;-) Jinak paní doktorka má ze mě taky radost. Žádná nemoc, mám už 4,57 kg, 58,5 cm a obvod hlavičky 40 cm. Prostě míry na Missáka roku 2009.

Žádné nové video nepřikládám. Už mi došlo, že tato audiovizuální díla a mé herecké výkony nejsou náležitě honorovány, tak se mí právníci domlouvají s právníky rodičů za jakých podmínek jim dám souhlas s dalším zveřejňováním. Myslím, že by to extra porce mléka denně mohla spravit.,,

 

Ondra ve vaku

.:2. týden na světě a hned v kočárkové raketě

Tak už jsem se překlenul z rodného října do listopadu a musím Vám říct - jak to tak sleduji, dost se mění příroda. Rodiče už mě při procházce (a že jich je!) více balí a i to listí už není tak zelené...Rodičům snad dělám radost, někdy je nechám i naobědvat! Sic! Stále něco objevuji a už si pomalu vykroutím hlavičku - no zrovna dneska. Ty rybičky v akváriu jsou tak rychlé, že jeden aby měl hlav hned několik. ZAčíná se mi líbit i u mámy ve vaku. Ostatně, vlevo je momentka.

Přikládám opět krátké video umístěné na YouTube.z 1.11.2009 - 3. díl - Ondra chrápající, rodu svého znaku ctící.

 

Ondra 10 dní

.:Mých prvních deset dní

Je neuvěřitelné, kolik nových věcí na mě čekalo doma a i rodiče se měli co ohánět, aby stíhali mému tempu v trojboji kojit, přebalovat, z pláče na cokoliv usuzovat. Kluk jsem to hodný, ale znáte to, musím rodiče držet ve cviku, aby se jim nezkrátili šlachy. Už jsem je stihl počůrat (měli si dávat pozor), předvedl jsem pár vystřižených hysteráků, ale taky párkrát jsem jim dal 3 hodiny oraz a byl jsem hodný jako milius.

Přikládám opět krátké video umístěné na YouTube.z 18.10.2009 - 2. díl - nazval jsem ho Obdra bdící objevující.

 

Ručička

.:16.10.2009 Druhý den Ondráška

Náročný druhý den byl pod dohledem lékařů a sester (vše v pořádku) a Ondra se setkával s prvními dojmy a činnostmi jako koupání, kojení, prdění do plínek a následně přebalování, návštěva tatínka a tety Verči s malým Martínkem.

Přikládám krátké video natočené přes foťák (35 vteřin v MJPEG v rozlišení 640x480 pixelů) umístěné na YouTube.