.:Ondrův 18. měsíc:.

 

.:Sportem ku zdraví a celkovému rozvoji:.

Ondra_Mazal

Rychlá rekapitulace. 16 zubů, dvě rychlé nohy, maximálně 7 prstů v puse (zároveň), nejoblíbenější zelenina - pažitka. A teď už celou rozvitou větou. Miluji auta, autoprovoz, a kola obzvláště. Vrcholen jarní sezóny pro mě bylo, když jsem tátovi pomáhal přezout pneumatiky na letní. No, přátelé, montpáka v v jedné ruce, šroub v druhé ruce - jak já se cítil silný! Mám taky moc rád návštěvy zahrádky a hřišť kolem domu. jsou tam fantastické cvičební nástroje (pro důchodce - poznáte z proporcí;-), ale především tam chodí spousta dětí, ti mají spousta (vždy lepších než mých) hraček.

Nebudu už ani vypočítávat všechny výlety, co jsem zažil. Ono to pak vede tátu k tomu, že dneska mi navrhoval jít příští rok Praha Prčice, ale naštěstí zasáhla máma, že je to až od 5 let... Uff. to jsem si oddychl. Tátovi svítily takové podezřelé nadšené plamínky v očích. Nicméně byl jsem třeba v Táboře s "dvojčetem" Ondrou, kde jsem si užil i poprvé v životě vířivku, taky jsem si dal přespolní cestu na Okoř a pak do Středokluk a byl jsem i v záchranné stanici pro zvířata ve Voticích. Na jejich křečka a vydru bych se dovedl vynadívat celý den.

Co ale dělám opravdu rád (a takřka neustále), tak to je "myje, myje". Cokoliv, kdykoliv, čímkoliv. No a pak si čtu. Z toho mají rodiče obzvláště velkou radost s ohledem na velikost naší knihovny. Už teď Vás mohu navnadit na pestrý 19. měsíc mého života.

Přikládám pár krátkých videí umístěných na YouTube:

18.3.2011 - Ondrova hardrocková iniciace
19.3.2011 - Ondra myje auto