Rosťa mazal

Rosta

e-mail: rmazal{zavináč}chello.cz

Skype: mazalovi_dejvice

bydliště: Praha Dejvice

 

Srdcem národohospodář a stále ještě více Ostravák než Dejvičák. Za dokonalý vynález považuji pivo a e-mail. Tomu prvnímu se věnuji ve volném čase, to druhé považuji za nultou fázi reformy mé milé veřejné správy ;-). Na co jsem ještě hrdý? Na svou širokou báječnou rodinu, na ostravské školy (Šmeralka a VŠB) a přátelé, které od té doby mám.

Už déle než šestinásobně (průměr je 2 roky) přesluhuji na Ministerstvu pro místní rozvoj a věnuji se strukturálním fondům. Hlavně díky lidem kolem mě a neotřelosti postupů mě to stále baví.

Se sportem je to se mnou složitější (věnuji se mu kvartálně), ale kolo mám. Už několik let na hácích ve sklepě a nebát těch, kteří si jej ode mě půjčili, tak má stále najeto 4 km. Nedávno jsem dokonce musel měnit baterii v tachometru. Když už se do toho ale dám, tak třeba badminton nebo squash. Mimo kategorie sportu, a proto mnohem častěji se věnuji turistice (ne až tak vysokohorské) a mé milované vodě. Není roku bez toho, že bych si nesjel nějakou tu vodu s kamarády s výšky.

Mám rád filmy, divadlo, dobré knížky, komixy, legraci v jakékoliv podobě a lidi, kteří dovedou poutavě vyprávět a zároveň ostatním naslouchat. Mou velkou vášní je i sestavování rodokmenu. Můj rodokmen naleznete zde (podrobný) a zde (graficky přehledný).

 

Rostislav Mazal | Vytvořte si svou vlastní vizitku